Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/10/2021

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΡΕΘΥΜΝΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Προβιάς Δημήτρης που δραστηριοποιείται στον κλάδο των γεωργικών μηχανημάτων στο Ρέθυμνο Κρήτης αναζητά Υπάλληλο Γραφείου.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείρισης πωλήσεων φυσικού και ηλεκτρονικού καταστήματος (e-shop)

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 28310 57070

Κινητό: 6988551557

Email: logistirio@bestprovias.gr

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αρίστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και των εφαρμογών MS Office
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση Προγραμμάτων Εμπορικής Διαχείρισης
  • Γνώση Ψηφιακού Marketing
  • Οργανωτικές ικανότητες και επικοινωνιακή ευχέρεια
  • Ομαδικότητα και συνέπεια

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Γνώση Προγραμμάτων Γραφιστικής (Corel & Photoshop)
  • Γνώσεις τιμολόγησης και κοστολόγησης , θα ληφθούν υπόψιν
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση

Παροχές

  • Σταθερότητα
  • Υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Άριστες εργασιακές συνθήκες σε μία διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρεία