Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/03/2023

Προσωπικό Πώλησης Όλων Των Ειδικοτήτων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΣΚΟΠΕΛΟΣ | ΣΚΟΠΕΛΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η αλυσίδα Super Market Κρητικός Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου σε όλη την Ελλάδα, επιθυμεί να προσλάβει για τα καταστήματά της στην Σκόπελο:

Βασικές αρμοδιότητες:
• Μεριμνάτε για την άρτια εξυπηρέτηση των πελατών σύμφωνα με τις ανάγκες τους.
• Εφαρμόζετε τους κανονισμούς υγιεινής και πολιτικής της εταιρίας.

Απαραίτητα Προσόντα

• Έχετε ευχάριστη προσωπικότητα και αποτελείτε πρότυπο ευγένειας απέναντι στους πελάτες.
• Έχετε επικοινωνιακές ικανότητες.
• Σας διακρίνουν υπευθυνότητα και αξιοπιστία.
• Σας αρέσουν η ομαδική εργασία και οι κοινοί στόχοι.
• Ιδανικά διαθέτετε εμπειρία στον χώρο του λιανεμπορίου.
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους.

Παροχές

• Εργάζεστε σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον αναλαμβάνοντας μια ποικιλόμορφη εργασία.
• Μέσα από ένα πρόγραμμα εκπαίδευσης σας παρέχουμε τα απαραίτητα εφόδια για τη θέση σας ώστε να ενσωματωθείτε στη φιλοσοφία της εταιρίας μας ακόμα και αν δεν διαθέτετε σχετική εμπειρία.
• Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης.