Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/06/2023

Web Developer

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΠΕΥΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η τεχνική - κατασκευαστική Εταιρία ΤΕΧΝΕΚ Α.Ε., με πολυετή παρουσία και υψηλή τεχνογνωσία στο χώρο των μηχανολογικών εγκαταστάσεων και κατασκευών, αναζητά

Περιγραφή Θέσης

  • Δημιουργία διάταξης ιστoτόπου / διεπαφής χρήστη, χρησιμοποιώντας τυπικές πρακτικές HTML/CSS.
  • Συγκέντρωση και βελτίωση προδιαγραφών και απαιτήσεων βάσει τεχνικών αναγκών.
  • Δημιουργία και διατήρηση τεκμηρίωσης λογισμικού.
  • Δυνατότητα υποστήριξης backend σε Wordpress.
  • Δημιουργία αυτοματοποιήσεων για γρηγότερο workflow.
  • Ανάληψη ευθύνης για τη συντήρηση, την επέκταση και την κλιμάκωση του ιστoτόπου του Ομίλου.
  • Διαρκής ενημέρωση σχετικά με τις αναδυόμενες τεχνολογίες / τις τάσεις του κλάδου και εφαρμογή τους σε λειτουργίες και δραστηριότητες.
  • Διαχείριση και παράδοση projects σε συγκεκριμένα χρονοδιαγράμματα.
  • Συνεργασία με Marketing για υλοποίηση διαφημίσεων, social, google ads, google analytics.
  • Συλλογή, διαχείριση και ανάλυση δεδομένων για τη βελτίωση του Marketing.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πληροφορικής.
  • Γνώση και εμπειρία σε HTML / CSS / PHP.
  • Πολύ καλή γνώση και εμπειρία σε CMS Wordpress και WooCommerce.
  • Επιθυμητή γνώση Javascript / JQuery.
  • Καλή γνώση βάσεων δεδομένων (mySQL).
  • Επιθυμητή γνώση ανάλυσης δεδομένων (mySQL / Power BI).
  • Πολύ καλή γνώση SEO και γνώση πλατφόρμας GOOGLE ANALYTICS, GOOGLE ADS, Social Platforms.
  • Βασική γνώση Photoshop ή άλλου σχεδιαστικού προγράμματος.
  • Επιθυμητή γνώση ERP συστημάτων (SOFTONE).
  • Επιθυμητή γνώση Microsoft Dynamics CRM.
  • Επιθυμητή γνώση SharePoint, Power Automate, Power Apps.
  • Καλή Γνώση Αγγλικών.

 Δεξιότητες
• Τεχνική και λογική διαδικασία σκέψης.
• Ικανότητα τήρησης χρονικών προθεσμιών.
• Ικανότητα ιεράρχησης και ανάθεσης προτεραιοτήτων.
• Προσοχή στην λεπτομέρεια

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων, δημιουργικό περιβάλλον εργασίας και καλές ευκαιρίες για προσωπική και επαγγελματική ανάπτυξη σε έναν τάχιστα αναπτυσσόμενο χώρο.