Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/2/2020

Υπάλληλος Γραφείου σε εταιρεία κουφωμάτων αλουμινίου με εδρα τα Σπάτα με άριστη γνώση Autocad για την έκδοση σχεδίων & προσφορών

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΣΠΑΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία που δραστηριοποιείται επί 20 χρόνια στον τομέα της κατασκευής & εμπορίας κουφωμάτων αλουμινίου, Inox & μεταλλικών κατασκευών, ζητεί έμπειρο Υπάλληλο Γραφείου με αποδεδειγμένη προϋπηρεσία στο αντικείμενο εργασιών της.

Περιγραφή Θέσης

  • Έκδοση προσφορών κουφωμάτων αλουμινίου
  • Τιμολόγηση
  • Καταχώρηση παραστατικών
  • Διεκπεραίωση παραγγελιών
  • Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση  προγράμματος έκδοσης προσφορών κουφωμάτων αλουμινίου
  • Άριστη γνώση Η/Υ, Microsoft Office
  • Γνώση σχεδιαστικού προγράμματος Αutocad
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Τουλάχιστον 2 ετη αποδεδειγμένη προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλή χρήση γραπτού και προφορικού λόγου
  • Άριστη τηλεφωνική επικοινωνία
  • Ανεπτυγμένες διαπραγματευτικές και οργανωτικές ικανότητες
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων και ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Προσήλωση και ικανότητα στην επίτευξη στόχων
  • Πνεύμα συνεργασίας & ομαδικότητας
  • Δυνατότητα ανάληψης ευθυνών & επίλυσης προβλημάτων
  • Δυνατότητα προσαρμογής και ανταπόκρισης σε νέα πρότυπα & διαδικασίες
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας με ευγένεια, δυναμισμό & επαγγελματισμό

Παροχές

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης σε ένα σύγχρονο & αξιοκρατικό περιβάλλον