Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/2/2023

Αποθηκάριος (Μεταμόρφωση Αττικής)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εισαγωγική Εταιρεία στη Μεταμόρφωση Αττικής ζητά για θέση πλήρους απασχόλησης Αποθηκάριο.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση αποθήκης
  • Παραγγελίες σε προμηθευτές
  • Παραλαβή και αποθήκευση εμπορευμάτων
  • Προετοιμασία εμπορευμάτων για παραλαβή από couriers
  • Πλήρη ευθύνη λειτουργίας αποθήκης προς πώληση προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο TEI/
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση  Microsoft Office
  • Γνώση ERP Προγραμμάτων (Κατά προτιμησή SOFTONE)
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Συστημική διαχείριση αποθεμάτων, παραλαβών, επιστροφών, παραγγελιών
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση σε απαιτητικό περιβάλλον.

Επιθυμητό Προφίλ Υποψηφίου

  • Οργανωτικές ικανότητες, προσοχή στις λεπτομέρειες & αναλυτική σκέψη
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων & θέσπισης προτεραιοτήτων
  • Εργατικότητα, πρωτοβουλία, ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας
  • Διάθεση & ενθουσιασμό για επίτευξη στόχων

Παροχές

  • Ικανοποιητικές αποδοχές