Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/11/2018

Γερμανόφωνοι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Μιλάτε άριστα Γερμανικά ή είναι η μητρική σας γλώσσα;

Το Jobfind.gr αναζητά - εκ μέρους πολυεθνικής εταιρείας στην Αθήνα - Γερμανόφωνους Συμβούλους Εξυπηρέτησης Πελατών για λογαριασμό νέου brand στην αναπτυσσόμενη βιομηχανία του ηλεκτρονικού τσιγάρου.

Δεν έχει σημασία αν είστε ή όχι ατμιστής! Αν μιλάτε άριστα τη Γερμανική γλώσσα, σας περιμένει μία θέση σε ένα σύγχρονο περιβάλλον εργασίας με τις καλύτερες προοπτικές εξέλιξης!

Αρμοδιότητες ρόλου:

  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων (inbound calls) σχετικά με προϊόντα ηλεκτρονικού τσιγάρου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Μητρική ή άριστη γνώση Γερμανικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (advanced level)
  • Εμπειρία στην Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Ισχυρές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Πολύ καλή χρήση MS Office

Παροχές

Ωράριο:

  • Δευτέρα – Κυριακή, 09:00 -20:00 με καταβολή νόμιμων προσαυξήσεων νυχτερινού 25% και 75& σε τυχόν αργία.

Αποδοχές

  •  1350€ μικτά (1200€ μικτά μισθός συν 150€ μικτά/μήνα bonus τμήματος) και bonus παραγωγικότητας έως 150€ μικτά/μήνα. Επιπλέον bonus πρόσληψης με την ολοκλήρωση της πρόσληψης.

Παροχές:

  • Πλήρης εκπαίδευση 3 εβδομάδων
  • 14 μισθοί ετησίως
  • Μοντέρνο & πολυπολιτισμικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης