Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/2/2022

Εκπρόσωποι Διακράτησης Πελατών

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΤΑΥΡΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Optimal HR Group, για λογαριασμό της Nova, αναζητεί Εκπροσώπους Διακράτησης Πελατών. Πρόκειται για θέση πλήρους απασχόλησης (8ώρο) και οι υποψήφιοι θα εργάζονται  σε εγκαταστάσεις της Nova στην Αθήνα.

Αρμοδιότητες:

  • Διακράτηση και ανάπτυξη του πελατολογίου της εταιρείας.
  • Προώθηση των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρείας μέσα από στοχευμένη αναγνώριση των αναγκών των πελατών.
  • Διασφάλιση της ικανοποίησης των πελατών σχετικά με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητες προϋποθέσεις:

• Ελάχιστη προϋπηρεσία 6 μηνών σε θέση εξυπηρέτησης πελατών ή πωλήσεων.
• Πολύ καλή γνώση των διαδικασιών εξυπηρέτησης πελατών και των διαδικασιών προώθησης προϊόντων.
• Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας (γραπτή και προφορική).
• Πολύ καλή γνώση του MS-Office.
• Οργανωτικές δεξιότητες.
• Άριστη διαχείριση χρόνου.
• Ικανότητα να αναγνωρίζει τις ανάγκες των πελατών για προωθητικούς σκοπούς.
• Γνώση συστημάτων CRM.
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γραπτή και προφορική)

Παροχές

Παροχές:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο και υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας.