Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/12/2020

Product Marketing Manager Assistant

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής πολυεθνικής εμπορικής εταιρείας συστημάτων ύδρευσης και θέρμανσης, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Παραγωγή τυποποιημένων λύσεων και συμμετοχή στον σχεδιασμό των εγκαταστάσεων των συστημάτων
• Παρακολούθηση του ανταγωνισμού και εύρεση και σχεδίαση καινοτόμων προϊόντων
• Εκπαίδευση της ομάδας των μηχανικών πωλήσεων
• Συμμετοχή στη δημιουργία και επεξεργασία του υλικού προώθησης προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
• Απόφοιτος/η ΤΕΙ/ ΑΕΙ Μηχανολογικής κατεύθυνσης
• Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον δυο (2) ετών σε αντίστοιχη θέση
• Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Καλός χειρισμός Η/Υ και εφαρμογών Autocad, Photoshop και Adobe Acrobat
• Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και δημιουργική σκέψη
• Καινοτομία και εστίαση στη λεπτομέρεια
• Ικανότητα τήρησης διαδικασιών & προθεσμιών

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.