Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/12/2018

E- Commerce Manager

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΔΡΑΜΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταρεία Ζησόπουλος που δραστηριοποιείται στον τομέα του αυτοματισμού γραφείου με έδρα στη ΒΙΠΕ Δράμας αναζητά E- Commerce Manager.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση και ενημέρωση προϊόντων
  • Διεκπεραίωση παραγγελιών
  • Έλεγχος κωδικών και αποθεμάτων αποθήκης
  • Δημιουργία newsletter/email
  • Έρευνα ανταγωνισμού
  • Επεξεργασία εισαγωγών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστος χειρισμός Η/Υ
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές γνώσεις με έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Ομαδικό πνεύμα και εργατικότητα
  • Θα εκτιμηθούν γνώσεις Photoshop και Digital Marketing
  • Κριτική σκέψη
  • Συνέπεια, Επιμελής και οργανωτικός

Παροχές

  • Εκπαίδευση / coaching: Θα εκπαιδευτείς από τα τμήματα Customer Service και Supply Management και θα έχεις συνεδρίες coaching καθόλη την διάρκεια συνεργασίας
  • Εργασιακό περιβάλλον: Πιστεύουμε ότι το εργασιακό περιβάλλον που έχουμε είναι από τα καλύτερα αλλά άκρως απαιτητικό