Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/6/2023

Υπάλληλος Κρεοπωλείου - Καρπενήσι

Εστίαση

Πόλη ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

Η ManpowerGroupGreece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας αλυσίδας supermarket, υποψήφιους που θα στελεχώσουν τη θέση του Υπαλλήλου Κρεοπωλείου στην περιοχή του Καρπενησίου.

Ημέρες Απασχόλησης: 5νθήμερη εργασία, Δευτέρα έως Κυριακή

Ωράριο: 8ωρη απασχόληση, κυλιόμενο ωράριο

Καθήκοντα θέσης:

  • Εξυπηρέτηση των πελατών στο χώρο του κρεοπωλείου του καταστήματος
  • Συμμετοχή στην παραλαβή και τον έλεγχο των προϊόντων του τμήματος
  • Έλεγχος της τροφοδοσίας και της επιμέλειας της εικόνας του τμήματος
  • Εφαρμογή των κανονισμών υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πιστοποίηση άδειας ασκήσεως επαγγέλματος κρεοπώλη
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Ταχύτητα και αντίληψη
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες

Παροχές:

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Ticket Restaurant
  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου με προοπτική ανανέωσης
  • Αναγνώριση επιδομάτων (πτυχίου, γάμου, προϋπηρεσίας κτλ.)
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον