Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/3/2019

Security Officers (Οινόφυτα, Σχηματάρι και Αυλώνα)

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο όμιλος «Brink’s Hellas», η μεγαλύτερη εταιρεία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση παγκοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.
Αν ενδιαφέρεσαι για Υπάλληλος Ασφαλείας (στατικές φυλάξεις, patrol, αερομεταφορές, χρηματαποστολές) το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να έρθεις σε επικοινωνία μαζί μας!

Αυτή την περίοδο
Προσλαμβάνoυμε ΑΜΕΣΑ

Security Officers
για τις περιοχές Οινόφυτα, Σχηματάρι και Αυλώνα

Τα καθήκοντα σου:

  • Η ασφαλής εκτέλεση των καθημερινών εργασιών που θα σου ανατεθούν σύμφωνα με τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας
  • Συνεπής και επαγγελματική συμπεριφορά

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ
  • Δυνατότητα για πλήρη απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Γνώση Αγγλικών (επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη)
  • Eκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)

Παροχές

  • Μόνιμη απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας
  • Δυνατότητα επιπλέον αποδοχών βάσει της συνέπειας και απόδοσής σου
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο εργασίας σου
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας
Μπορείς επίσης να μας επισκεφθείς στα νέα γραφεία εκπαίδευσης και υποδοχής των υποψηφίων μας: Κορυτσάς 27 Βοτανικός, Αθήνα από Δευτέρα έως Παρασκευή 09:30-15:30
Τηλέφωνα επικοινωνίας 2110130604 έως 605 ή στο 2103484000 (ext.- 270,-271,-273, -137)