Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/7/2020

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, επίσημου αντιπροσώπου κατασκευαστικών μηχανημάτων, αναζητά Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης με στόχο την καθημερινή υποστήριξη του Τμήματος Ανταλλακτικών και του Τμήματος Service.

Καθήκοντα & Υπευθυνότητες:
• Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου. Εξυπηρέτηση πελατών. Καταγραφή παραπόνων και προβλημάτων τους.
• Σύνταξη προσφορών/Προτιμολογίων
• Οργάνωση γραφείου, παρακολούθηση αναλωσίμων, αρχειοθέτηση
• Τήρηση & ενημέρωση αρχείων (αρχείο επισκευών / εργασιών, προσφορών, ανταλλακτικών)
• Διαχείριση εισερχόμενης / εξερχόμενης αλληλογραφίας
• Οργάνωση ταξιδιών για τα στελέχη των τμημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΑΕΙ/ ΤΕΙ, κατά προτίμηση σε τομέα Διοίκησης Επιχειρήσεων
• Προϋπηρεσία σε θέσεις Γραμματειακής Υποστήριξης
• Πολύ καλή γνώση MS Office (Word, PPt). Γνώση ERP συστήματος θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
• Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό επίπεδο
• Μεθοδικότητα, Αντίληψη, Ομαδικό πνεύμα, Αντοχή κάτω από συνθήκες πίεσης

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
• Σύγχρονο & Ευχάριστο Περιβάλλον Εργασίας
• Δυνατότητες εξέλιξης
• Σταθερό πενθήμερο πρωινό ωράριο 08.00 – 16.00
• Μεικτές μηνιαίες μισθολογικές απολαβές 1000 – 1200 μεικτά, βάση προσόντων του υποψηφίου