Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/08/2023

BARTENDERS - BARWOMEN

Εστίαση

Πόλη Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εστιατόριο στο Λατσί στη  Πάφο Κύπρο ζητά να προσλάβει Bartenders

Αρμοδιότητες:

Προετοιμασία αλκοολούχων και μη αλκοολούχων ποτών σύμφωνα με τα μενού και τα πρότυπα της εταιρείας
Λεπτομερής κατανόηση του μενού και των μεθόδων παρασκευής των ποτών
Εγκατάσταση σταθμών εργασίας και προετοιμασία των συστατικών για χρήση
Παρακολούθηση μετρήσεων οινοπνεύματος σύμφωνα με την τυπική διαδικασία
Συμβουλές, διατύπωση συστάσεων και απάντηση σε ερωτήματα πελατών
Παραμένοντας επικεντρωμένοι στον επισκέπτη και καλλιεργώντας μια εξαιρετική εμπειρία επισκέπτη
Ανανέωση και αναπλήρωση αποθέματος και προμηθειών μπαρ
Διασφάλιση εφαρμογής των πολιτικών, διαδικασιών και κωδίκων πρακτικής της εταιρείας
Διασφάλιση τήρησης, διατήρησης και επιβολής των απαιτήσεων Υγείας και Ασφάλειας
Συμμόρφωση με όλους τους κανονισμούς τροφίμων και ποτών

Απαραίτητα Προσόντα

Απολυτήριο Λυκείου
Σχετικό πιστοποιητικό εκπαίδευσης θα εκτιμηθεί
Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία ως μπάρμαν ή barista
Άριστη γνώση στην ανάμειξη και το σερβίρισμα ποτών
Γνήσιο ενδιαφέρον για την τέχνη του mixology και της παρασκευής κοκτέιλ
Καλές δεξιότητες προγραμματισμού, οργάνωσης και επικοινωνίας
Καλές γνώσεις κανονισμών υγιεινής, υγείας και ασφάλειας
Ομαδικό πνεύμα εργασίας με θετική στάση
Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
Εργατικός

Παροχές

Ανταγωνιστικός μισθός
Προσφέρεται διαμονή εάν χρειαστεί
Δωρεάν γεύμα κατά την υπηρεσία
Ευκαιρίες κατάρτισης και εξέλιξης
Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης