Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/9/2020

Υπάλληλος Εξωτερικών Εργασιών (Fixed Term)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Ο Πελάτης
Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρείας παροχής υπηρεσιών-ταχυμεταφορών, αναζητά δυναμικό υποψήφιο για να καλύψει την Θέση του Υπαλλήλου Εξωτερικών Εργασιών, με δικό του όχημα για το διάστημα 3 μηνών, με δυνατότητα ανανέωσης με έδρα τον Πειραιά.

Ο Ρόλος
Αφορά πενθήμερη οκτάωρη εργασία, Δευτέρα έως Παρασκευή σε ωράριο 09:00-17.00.

Αρμοδιότητες :
  • Διεκπεραίωση εξωτερικών εργασιών σε δημόσιες υπηρεσίες ή ιδιωτικούς λοιπούς φορείς
  • Καταχώρηση δελτίων αποστολής και εγγράφων στο σύστημα της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης μηχανής
  • Κάτοχος οχήματος ιδανικά έως 125cc
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου
  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

  • Μεικτός μηνιαίος μισθός βάση προϋπηρεσίας με την εγγύηση της ManpowerGroup
  • Έξοδα μετακίνησης και συντήρησης οχήματος
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας