Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/10/2022

Σύμβουλος Τηλεφωνικών Πωλήσεων / 6ωρο

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Κατάστημα Vodafone στην περιοχή της Δυτικής Θεσσαλονίκης αναζητά Σύμβουλο Τηλεφωνικών Πωλήσεων.
υφιστάμενου πελατολογίου, 6ωρης & 5ήμερης απασχόλησης με σταθερό μισθό 600€ & bonus.

Καθήκοντα θέσης:

  • Διαχείριση υφιστάμενου πελατολογίου και διατήρηση αυτού μέσω ανανεώσεων
  • O πωλητής/ρια θα είναι υπεύθυνος/η για την προώθηση των προγραμμάτων που προσφέρει η εταιρεία.
  • Θα αναλύει, θα κατανοεί με ακρίβεια τις ανάγκες του πελάτη και θα τους ενημερώνει ανάλογα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 1 έτους στις τηλεφωνικές πωλήσεις
  • Οργάνωση,συνέπεια και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ ή ΙΕΚ.
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Η/Υ
  • Πάθος και ενδιαφέρον για τις πωλήσεις.

Παροχές

  • Σταθερός μισθός 600€ & bonus
  • Αφορά εξάωρη και πενθήμερη εργασία
  • Ένσημα και ασφάλιση
  • Ευκαιρία εξέλιξης