Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/08/2022

Υπάλληλος Ψηφιοποίησης Εγγράφων - ΑΥΛΩΝΑΣ

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΥΛΩΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η TRENKWALDER , για λογαριασμό πελάτη της αναζητά υπαλλήλους 8ώρης απασχόλησης, για το τμήμα Ψηφιοποίησης Δεδομένων, στην περιοχή του  Αυλώνα.

                                                                                   Υπάλληλος Ψηφιοποίησης  Εγγράφων

Περιγραφή θέσης:
• Ηλεκτρονική καταχώριση δεδομένων με προσοχή και λεπτομέρεια
• Οργάνωση και ψηφιοποίηση εγγράφων
• Διαχείριση φυσικού αρχείου (αποσύρραψη& κατηγοριοποίηση εγγράφων)

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα:
• Απόφοιτοι ΛΥΚΕΙΟΥ / ΙΕΚ / ΑΤΕΙ / ΑΕΙ
• Πολύ καλή γνώση Excel και άριστη χρήση ηλεκτρονικών συστημάτων
• Άριστη διαχείριση χρόνου, με έμφαση στην λεπτομέρεια.
• Σχετική επαγγελματική εμπειρία θα συνεκτιμηθεί.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Παροχές

Η μετακίνηση των εργαζομένων για την περιοχή του Αυλώνα, θα πραγματοποιείται με εταιρικό λεωφορείο από κεντρικό σημείο της Αθήνας.