Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/12/2018

Υπεύθυνος Προσωπικού

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Φούρνος με έδρα την Κρήτη, αναζητά για άμεση πρόσληψη Υπεύθυνο Προσωπικού για τη διαχείριση του προσωπικού της εταιρείας.

Κύριες αρμοδιότητες
  • Συνεντεύξεις με υποψηφίους για πρόσληψη και επιλογή βιογραφικών για την κάλυψη θέσεων της εταιρείας
  • Κατάρτιση των εργαζομένων στα πόστα τους
  • Διατήρηση αρχείου προσωπικού
  • Συμβολή στην οργάνωση της εταιρείας και επίβλεψη του προγράμματος υπαλλήλων των καταστημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υπεύθυνος, πρόθυμος για εξέλιξη
  •  Ηλικίας 28-45
  • Καλή γνώση διαχείρισης ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Πολύ καλές οργανωτικές ικανότητες
  • Επιθυμητές σπουδές πάνω στην Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων, Μάνατζμεντ ή σε Ανθρωπιστικές Επιστήμες

Παροχές

Παρέχεται σταθερός μισθός.

*Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους με πρόσφατη φωτογραφία.