Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/05/2019

IT Manager

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

H ICAP Executive Search & Selection είναι μέρος της ICAP, του μεγαλύτερου Παρόχου Υπηρεσιών προς Επιχειρήσεις στην Ελλάδα. Με περισσότερο από 45 χρόνια εμπειρίας, εξειδικευόμαστε στην αξιολόγηση και επιλογή ανώτερων και ανώτατων στελεχών βάση των αναγκών των πελατών μας.

Για λογαριασμό κορυφαίας βιομηχανικής εταιρείας στην ευρωπαϊκή και παγκόσμια αγορά, αναζητούμε ΙΤ Manager.

Κύριες Αρμοδιότητες:

      Ευθύνη ελέγχου:
  • της διεύθυνσης μηχανογράφησης, οι ενδεικτικές λειτουργίες της οποίας περιλαμβάνουν: την αυτοματοποίηση των διαδικασιών, υποστήριξη ERP, υποστήριξη Hardware, ψηφιοποίηση, λειτουργία helpdesk κ.λπ.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη κατοχή πτυχίου ΑΕΙ (Πληροφορικής ή Πληροφοριακών Συστημάτων)
  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση 10-15 έτη, ιδανικά σε βιομηχανία
  • Εμπειρία σε συστήματα ψηφιοποίησης και αυτοματοποίησης διαδικασιών σε αντίστοιχη εταιρία
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Δυνατότητα συχνών ταξιδιών στο εξωτερικό
  • Άριστες δεξιότητες διαχείρισης πληροφορικών συστημάτων και νέων τεχνολογιών
  • Οργανωτικές, διοικητικές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Στρατηγική και καινοτόμα σκέψη
  • Ευελιξία και ικανότητα ταυτόχρονης διαχείρισης πολλών θεμάτων

Παροχές

  • Ελκυστικός μισθός
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό και επιπλέον πρόγραμμα ασφάλισης (ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης και ζωής)
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και εξελισσόμενο περιβάλλον εργασίας

Σε όλες τις επαφές θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.