Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/07/2017

Διεύθυνση Ανθρώπινου Δυναμικού

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Παραγωγική Μονάδα με έδρα στη Δυτική Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει υποψήφιο για τη Διεύθυνση Ανθρώπινου Δυναμικού, με απαραίτητη σχετική εργασιακή εμπειρία.

Αρμοδιότητες

  • διαχείριση θεμάτων ασφάλειας & υγιεινής προσωπικού
  • εποπτεία για το συντονισμό & την εύρυθμη λειτουργία των τμημάτων
  • έλεγχος & διασφάλιση της επίτευξης καθορισμένων στόχων - έργων

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ /ΑΕΙ σχετικού γνωστικού αντικειμένου
  • Απαραίτητη σχετική εργασιακή εμπειρία
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Επιτελικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα, οργανωτικότητα & επαγγελματισμός

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Παροχές

  • Ικαναοποιητικό πακέτο αποδοχών & ασφάλιση