Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/12/2022

Οδηγός Γ' Κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΧΑΡΝΑΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η lmw αναζητά έναν δυναμικό και πελατοκεντρικό Οδηγό Γ' Κατηγορίας, ο οποίος θα ενταχθεί στο εργατικό δυναμικό μεγάλης εταιρείας παραγωγής υψηλής ποιότητας προϊόντων χονδρικής, με έδρα τις Αχαρνές Αττικής.

Αρμοδιότητες:
  • Φόρτωση προϊόντων και παράδοση των παραγγελιών εντός Αττικής (σημεία: HORECA - Χονδρεμπόριο - Κάβες)
  • Συμμετοχή στην προετοιμασία των παραγγελιών
  • Είσπραξη της αξίας των παραγγελιών
  • Συνεργασία με το λοιπό προσωπικό της αποθήκης/διακίνησης και τον υπεύθυνο αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλές διαπροσωπικές δεξιότητες, με έμφαση στην πελατοκεντρική προσέγγιση των υφιστάμενων πελατών
  • Υπεύθυνη οδήγηση και επιμέλεια στη χρήση του εταιρικού οχήματος
  • Καλή χρήση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πρόθυμος και συνεργάσιμος χαρακτήρας

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει τη δυνατότητα εργασίας σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο και σύγχρονο περιβάλλον, καθώς και ανταγωνιστικό πακέτων αποδοχών, με κάλυψη ιδιωτικής ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης.