Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/5/2023

Υπάλληλος Λογιστηρίου (κέντρο Αθήνας)

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 22 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά:

Υπάλληλο λογιστηρίου

Αρμοδιότητες:
• Εγγραφές καθημερινών συναλλαγών, εσόδων και εξόδων, στο σύστημα ERP της εταιρείας
• Έλεγχος λογιστικών καταχωρίσεων (πληρωμές, δαπάνες, πάγια, εισπράξεις)
• Αρχειοθέτηση παραστατικών και αποδείξεων στο φυσικό αρχείο της εταιρείας
• Λοιπές γενικές και βοηθητικές εργασίες λογιστηρίου

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Λογιστικής ή Οικονομικής κατεύθυνσης
• Προϋπηρεσία έως 1 έτος σε αντίστοιχη θέση σε οργανωμένο λογιστήριο εταιρίας
• Άριστος χειρισμός Η/Υ, MS Office και ERP
• Άριστη γνώση Excel
• Αντίληψη, προσοχή στη λεπτομέρεια και συνέπεια
• Άριστη ικανότητα διαχείρισης χρόνου και τήρησης προθεσμιών.
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Πενθήμερη απασχόληση Δευτέρα-Παρασκευή με ωράριο 09:00-17:00
• Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
• Σύμβαση αορίστου χρόνου

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 82 10555