Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/04/2018

Βαφείς - Φανοποιοί Οχημάτων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη Ολλανδία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Γραφείο Εύρεσης Εργασίας – Υπηρεσιών Ανθρώπινου Δυναμικού (Human Resources Solutions), ζητά για λογαριασμό πελάτη του, εταιρεία στην Ολλανδία, Βαφείς - Φανοποιούς Οχημάτων.

Περιγραφή Θέσης

Η εργασία αφορά την προετοιμασία του οχήματος & την εργασία σε όλο τον σκελετό του αμαξώματος, όπως γρατσουνιές, σπασίματα, μικρές επιδιορθώσεις. Επίσης την προετοιμασία του οχήματος για την βαφή.

Θέσεις εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 3-5 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση Αγγλικής ή Γερμανικής ή Ολλανδικής γλώσσας
  • Ικανότητα συνεργασίας
  • Δίπλωμα οδήγησης θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Συστατικές επιστολές (επιθυμητές)

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

  • Καλές εργασιακές συνθήκες
  • Μισθός 11 ευρώ / ώρα (1892 € περίπου μηνιαίως)
  • Εβδομαδιαία πληρωμή
  • Αυτοκίνητο παρέχεται κατά περίπτωση
  • Δωρεάν διαμονή