Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/10/2021

Χειριστής Μηχανής Συσκευασίας

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Όταν διαλέγουμε τα υλικά μας στην Αρτοβιομηχανία Καραμολέγκος, επιλέγουμε ό,τι πιο αγνό και φυσικό έχει να μας προσφέρει η φύση. Το αλεύρι, το νερό, το αλάτι και το προζύμι, αυτά είναι οι κύριες πρώτες ύλες του ψωμιού μας. Το κύριο συστατικό της επιτυχίας μας ωστόσο είναι οι άνθρωποι μας και η επιλογή τους είναι για εμάς εξίσου σοβαρή υπόθεση.

Στα πλαίσια της δυναμικής μας ανάπτυξης αναζητούμε να προσλάβουμε άμεσα για το εργοστάσιο στο Κορωπί Αττικής:

Χειριστή Μηχανής Συσκευασίας

Περιγραφή Θέσης

  • Χειρίζεται την μηχανή συσκευασίας σύμφωνα με τους κανόνες λειτουργίας της, με σκοπό την έγκαιρη ποιοτική και αποτελεσματική υλοποίηση του προγράμματος συσκευασίας στην βάρδια του
  • Φροντίζει για την επιδιόρθωση μικρό-βλαβών και την αυτόνομη συντήρηση της μηχανής (καθαρισμός και λίπανση)
  • Τηρεί τα ποιοτικά κριτήρια της διαδικασίας παραγωγής και συσκευασίας καθώς και όλους τους κανόνες υγιεινής & ασφάλειας σύμφωνα με το σύστημα ποιότητας του εργοστασίου
  • Φροντίζει για την διατήρηση καθαριότητας και ευταξίας στον περιβάλλοντα χώρο της μηχανής

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
  • Πτυχίο ΙΕΚ ή Τεχνικής Σχολής σε κατεύθυνση Μηχανολογίας ή Ηλεκτρολογίας
  • Εργασιακή εμπειρία 1 - 2 έτη σε παρεμφερή εργασία, κατά προτίμηση σε τρόφιμα
  • Καλή γνώση Αγγλικών και H/Y
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες – εξαήμερη απασχόληση
  • Παρατηρητικότητα, εργατικότητα, επαγγελματισμός και πνεύμα ομαδικότητας
  • Κάτοικος κοντινών περιοχών (Μεσόγεια)
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες, εξαήμερη απασχόληση
  • Κάτοχος Ι.Χ./μοτοσικλέτας
  • Απαραίτητη η κατοχή πιστοποιητικού υγείας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους