Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/06/2017

Υπεύθυνοι Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Υπεύθυνοι Πωλήσεων στη Καλαμάτα

Καλύπτονται άμεσα τρεις (3) ακόμα θέσεις ακόμα του τμήματος Πωλήσεων μεγάλης εταιρείας στο κέντρο της Καλαμάτας. Στα πλαίσια νέας επικοινωνιακής εκστρατείας καινούριου πελάτη, γίνεται επέκταση των δραστηριοτήτων της και αναζητά υποψήφιους έως 40 ετών για να στελεχώσουν τις θέσεις Υπεύθυνων Πωλήσεων.

Περιγραφή θέσης

  • Συντονισμός ομάδας
  • Υποστήριξη ομάδας πωλήσεων
  • Καθοδήγηση και εντοπισμός εκπαιδευτικών αναγκών των συνεργατών της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτήσεις θέσης

  • Απολυτήριο Λυκείου ή ισότιμο
  • Επαγγελματική εμφάνιση
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες

Όλοι οι υποψήφιοι θα πρέπει να στείλουν το Βιογραφικό τους μέχρι τις 16/07/17 όπου & θα ολοκληρωθεί ο κύκλος των αξιολογήσεων.

Θα υπάρξει τηλεφωνική επικοινωνία με όλους τους ενδιαφερόμενους, που έχουν αξιολογηθεί θετικά.

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση από κορυφαία στελέχη της εταιρείας
  • Αμοιβή άνω του βασικού μισθού