Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/09/2017

Μονταδόρος – Εφαρμοστής – Τεχνίτης (Κωδ.θέσης 722/75243)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πολυεθνικής εταιρίας, αναζητά δύο (2) άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

                            Μονταδόρος – Εφαρμοστής – Τεχνίτης (Θεσσαλονίκη)

Περιγραφή Θέσης

·      Χειρισμός σιδηροκατασκευών με ασφάλεια

·      Ηλεκτροσυγκολλήσεις

·      Δημιουργία κατασκευών (αλουμίνιο, σίδηρο)

·      Διασφάλιση ευταξίας στην περιοχή εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

·      Επιθυμητά απόφοιτοι Λυκείου ή αντίστοιχης τεχνικής σχολής

·      Προϋπηρεσία ένα (1) έτος σε αντίστοιχη θέση

·      Ευχάριστη προσωπικότητα, συνέπεια, επαγγελματισμό και διάθεση για εργασία

Παροχές

·      Μισθός βάσει ΕΓΣΣΕ (αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας)

·      Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας