Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/02/2021

Υπάλληλος γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Υπάλληλος γραφείου με γνώσεις Λογιστικής για Τεχνικό γραφείο Ανελκυστήρων στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

Αρμοδιότητες:

Οργάνωση γραφείου και διεκπεραίωση διαδικασιών

Υπεύθυνος για τα λογιστικά αρχεία της εταιρεία με τη βοήθεια του εξωτερικού λογιστή
Έκδοση - καταχώρηση παραστατικών

Χρήση εμπορικού προγράμματος και CRM

Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές.

Αποστολή προσφορών και επικοινωνία με τους πελάτες

Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων

Παρακολούθηση και τακτοποίηση ελλείψεων και αναγκών , διαχείριση αποθήκης -εγγραφές

Υλοποίηση στρατηγικής marketing και διαχείριση ιστοσελίδας και facebook

Διαχείριση υφιστάμενων πελατών και ενημέρωσή τους

Ανάπτυξη νέου πελατολογίου

Αναζήτηση ευκαιριών για την προώθηση των προϊόντων της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

Γεννηθείς το 1992 και πάνω λόγω υπαγωγής σε πρόγραμμα του ΟΑΕΔ(εώς 29 ετών)

Κάρτα ανεργίας σε ισχύ για το πρόγραμμμα του ΑΟΕΔ

Εμπειρία σε πωλήσεις θα ήταν θετική

Καλή γνώση ERP Εμπειρία σε μηχανογραφημένο σύστημα και CRM.

Άριστη γνώση χειρισμού MS Office, αγγλικής γλώσσας και social media

Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση

Βασικές γνώσεις λογιστικής

Άδεια οδήγησης θα θεωρηθεί προσόν καθώς και  η γνώση των περιοχών της Θεσσαλονίκης
Επικοινωνιακές Δεξιότητες και ικανότητες πώλησης

Οργανωτικές ικανότητες

Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλίας, επίλυσης προβλημάτων και λειτουργίας σε γρήγορους ρυθμούς ,ευχέρια προφορικού λόγου

Παροχές

• Πλήρης Απασχόληση και Ασφάλιση
• Ωράριο 8:30 - 4:30  Δευτέρα έως Παρασκευή
• 7 μήνες σύμβαση όσο διαρκεί το πρόγραμμα του ΟΑΕΔ με δυνατότητα συνέχισης και εξέλιξης