Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/1/2022

ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ ( PART-TIME)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΑΝΟΡΜΟΥ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η TRENKWALDER, για λογαριασμό πελάτη της στον κλάδο των Super-Market, αναζητά να προσλάβει Εκπρόσωπο Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών, για Part-time απασχόληση.

Αρμοδιότητες:

• Ο/Η κατάλληλος/η υποψήφιος/α θα είναι υπεύθυνος/η για την τηλεφωνική εξυπηρέτηση του πελατολογίου της για γενικότερα θέματα που αφορούν την Εξυπηρέτηση των Πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα

• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας & Πελατοκεντρική αντίληψη.
• Άριστη χρήση του προφορικού λόγου.
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα εργασίας.
• Θέληση για μάθηση, αίσθηση υπευθυνότητας και προσανατολισμό στο αποτέλεσμα.
• Προηγούμενη εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών θα ληφθεί υπ’ όψη.

Παροχές

• Σταθερός μισθός
• Συνεχής εκπαίδευση & καθοδήγηση
• Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης