Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/5/2021

Ηλεκτρολόγος / Μηχανολόγος Μηχανικός ΤΕ

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΣΠΑΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρία με αντικείμενο εργασιών την εμπορία και αντιπροσωπεία μηχανημάτων επεξεργασίας και συσκευασίας τροφίμων, αναζητεί Τεχνικό, Ηλεκτρολόγο ή Μηχανολόγο Μηχανικό Τ.Ε., για την στελέχωση του after-sales τμήματος.

Κύριες αρμοδιότητες :
  1. Συντήρηση και επισκευή μηχανημάτων
  2. Τεχνική υποστήριξη πελατών
  3. Διαχείριση αποθήκης ανταλλακτικών

Απαραίτητα Προσόντα

  1. Πτυχίο ΤΕΙ Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού
  2. Καλή γνώση Αγγλικών
  3. Δυνατότητα ταξιδιών
  4. Δίπλωμα αυτοκινήτου

Επιθυμητά προσόντα :

  1. Καλή γνώση μηχανολογικού – ηλεκτρολογικού σχεδίου
  2. Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  3. Κάρτα ανεργίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.