Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/05/2019

Σύμβουλος Πωλήσεων Ανδρικής Ένδυσης & Kοστουμιού

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Είσαι ευέλικτος με εμπειρία στις πωλήσεις ρούχων;
Παρακολουθείς την ανδρική μόδα;
Θέλεις να εργαστείς ως πωλητής σε γνωστή ελληνική premium εταιρεία;

Η ManpowerGroup, για λογαριασμό γνωστής και αναπτυσσόμενης ελληνικής εταιρείας ανδρικής ένδυσης και κοστουμιών, γνωστής για την ποιότητα των προϊόντων της, αναζητά Σύμβουλο Πωλήσεων για πλήρη απασχόληση.

Τοποθεσία: Κέντρο Αθηνών ή Νότια Προάστια

Αρμοδιότητες:

Ο συνεργάτης της εταιρείας θα έχει την ευθύνη τόσο της εξυπηρέτησης των πελατών του καταστήματος όσο και της καθημερινής λειτουργίας του. Πιο συγκεκριμένα:

  • Συμβάλλει στον σωστό τρόπο λειτουργίας του καταστήματος.
  • Εξυπηρετεί τους πελάτες του καταστήματος.
  • Προτείνει συνδυασμούς ένδυσης λειτουργώντας συμβουλευτικά προς τον πελάτη.
  • Ελέγχει την διαθεσιμότητα, την παραγγελία, την παραλαβή των προϊόντων.

Απαραίτητα Προσόντα

• Καλή γνώση Αγγλικών
• Γνώση χειρισμού Η/Υ
• Άριστη επικοινωνιακή, διοικητική και ηγετική ικανότητα.
• Δέσμευση για το αποτέλεσμα, επιχειρηματική αντίληψη
• Ομαδικότητα και ευελιξία
• Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα με άνεση στην επικοινωνία
• Υπευθυνότητα και συνέπεια

Παροχές

• Ανταγωνιστικές Σταθερές Μηνιαίες Αποδοχές
• Αορίστου Χρόνου Πρόσληψη (Άμεσα)
• 50% έκπτωση στα προϊόντα του καταστήματος