Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/10/2019

Γραμματειακή Υποστήριξη / Υπεύθυνος Παραλαβής-Τιμολόγησης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία στο Περιστέρι που δραστηριοποιείται εδώ και 15 χρόνια στην εισαγωγή - εξαγωγή βιολογικά φρούτα και λαχανικά αναζητά Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης / Υπεύθυνο-η παραλαβής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση εισερχόμενης /εξερχόμενης αλληλογραφίας (έντυπη και ηλεκτρονική) και τηλεφωνικού κέντρου
  • Επικοινωνία με πελάτες και εξυπηρέτηση των πελατών
  • Προώθηση παραγγελιών στους προμηθευτές
  • Παραλαβή και έλεγχος προϊόντων εισαγωγής
  • Έκδοση-καταχώρηση παραστατικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση και χειρισμός Η/Υ και του προγράμματος SOFTONE
  • Πολύ καλή γνώση Excel & Microsoft Office
  • Αγγλικά σε άριστο επίπεδο γραπτά και προφορικά
  • Υπευθυνότητα και αξιοπιστία
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Δυναμική προσωπικότητα, προσεγμένη εμφάνιση, όρεξη για δουλειά
  • Δίπλωμα Β' Κατηγορίας και αυτοκίνητο
** Οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με επισυναπτόμενη φωτογραφία.