Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/7/2019

Υπεύθυνοι Εξυπηρέτησης Πελατών (Γαλλικά)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΕΝΕΜΕΝΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η CAP είναι μια δυναμική ελληνική εταιρεία που σχεδιάζει, παράγει και διαθέτει εξειδικευμένα αθλητικά είδη κατασκευάζοντας αθλητικό ρουχισμό και εξοπλισμό κατά παραγγελία για αθλητικές ομάδες. Η CAP εξελίσσεται διαρκώς και σήμερα, διαθέτοντας πολύτιμη εμπειρία και τεχνογνωσία 25 ετών, κατέχει ηγετική θέση στην ελληνική αγορά.

Η CAP ντύνει επαγγελματικές, ερασιτεχνικές και Εθνικές αθλητικές ομάδες μπάσκετ, ποδόσφαιρου, βόλεϊ, handball, ακαδημίες καθώς και μεμονωμένους κορυφαίους αθλητές παρέχοντας προϊόντα αγωνιστικής ένδυσης και είδη προπόνησης για τους αθλητές και τις μπουτίκ των ομάδων. Επίσης κατασκευάζει προϊόντα για γυμναστική και τρέξιμο. Παράλληλα, η εταιρία συνεργάζεται με ένα ευρύ δίκτυο λιανικού εμπορίου της Ελλάδος και της Ευρώπης κατασκευάζοντας και διαθέτοντας αθλητικά ενδύματα ιδιωτικής ετικέτας σε πολλά σχέδια και υλικά κατασκευής.

Στο πλαίσιο της επέκτασής της, αναζητά ένα νέο επαγγελματία για την κάλυψη της θέσης Υπεύθυνης-ου Εξυπηρέτησης Πελατών.

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία / πωλήσεις με υπάρχοντες και υποψήφιους πελάτες
  • Λήψη και διαχείριση παραγγελιών
  • Επικοινωνία και διαχείριση δικτύου συνεργατών
  • Περαιτέρω ανάπτυξη πωλήσεων σε ήδη υπάρχοντες πελάτες
  • Εξυπηρέτηση πελατών στα γραφεία της CAP

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου ΙΕΚ / ΑΕΙ / ΤΕΙ με κατεύθυνση οικονομικών, διοίκησης επιχειρήσεων ή αθλητικού marketing/management ή γυμναστικής ακαδημίας με κατεύθυνση στο αθλητικό management
  • Τουλάχιστον 1-2 έτη επαγγελματικής εμπειρίας
  • Γνώση της αθλητικής αγοράς
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών, Γαλλικών
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με πάθος για την επικοινωνία πελατών
  • Προσήλωση στον στόχο, δημιουργικό πνεύμα
  • Άριστες γνώσεις χρήσης υπολογιστή και εφαρμογών MS Office
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους.

Παροχές

  • Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε μία δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρία