Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/05/2021

Σερβιτόρος

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΓΚΙΣΤΡΙ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Για λογαριασμό πελάτη μας, Ξενοδοχείο νησιού του Σαρωνικού αναζητούμε «Σερβιτόρο» με γνώσεις και Barman για τη σεζόν 2021.

Καθήκοντα

  • Cocktails
  • Παροχή άριστου σέρβις για τη διασφάλιση της ικανοποίησης του πελάτη
  • Στήσιμο τραπεζιών και διατήρηση του Beach Bar τακτοποιημένο
  • Λήψη παραγγελιών των πελατών και σερβίρισμα φαγητού και ποτών
  • Παροχή προτάσεων για το μενού, απάντηση σε ερωτήσεις και κοινοποίηση επιπρόσθετων πληροφοριών στους πελάτες του Beach Bar

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε εστιατόριο bar τουλάχιστον 3 σεζόν
  • Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά
  • Υπευθυνότητα, ευγένεια και εντιμότητα
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Μεθοδικότητα, προσοχή στη λεπτομέρεια, ομαδικό πνεύμα, συνεργασία
  • Απόφοιτος/η σχολής τουριστικών επιχειρήσεων (επιθυμητό)

Παροχές

  • €1000 με €1200 καθαρά + ΙΚΑ
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό και αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Διατροφή και στέγαση (για όσους δεν είναι μόνιμοι κάτοικοι)