Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/7/2019

Guest Relation Officer (AGRO19)

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΙΘΩΝΙΑ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Όμιλος ξενοδοχείων στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της Guest Relation Officer

Περιγραφή Θέσης :

  • Ενημερώνει  τους  πελάτες για τις δραστηριότητες του ξενοδοχείου όπως  καθημερινές εκδηλώσεις, εκδρομές, σπα, λειτουργία των εστιατορίων και των μπαρ.
  • Αντιμετωπίζει τυχόν παράπονα καθώς επίσης βοηθά την υποδοχή του ξενοδοχείου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Τουριστικής σχολής
  • Ενθουσιώδης και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας, Γερμανικής ή Γαλλικής η Ιταλικής η Ρωσικής
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο

Παροχές

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή (για τα άτομα εκτός περιοχής)
  • Σεμινάρια, εκπαίδευση
  • Ημερήσια γεύματα
  • Δυνατότητες εξέλιξης