Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/01/2023

Τεχνικός - Συντηρητής

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΤΑΥΡΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Στην ΚΟΣΚΙΝΙΔΗΣ ΑΒΕΕ, μας χαρακτηρίζουν διαχρονικά η εμμονή μας για άριστη ποιότητα και εξυπηρέτηση, η ανταγωνιστικότητα, η τεχνολογική υπεροχή, η τεχνογνωσία μας και η ανθρωποκεντρική λειτουργία μας, η συνεχής έρευνα για πρωτότυπες καινοτόμες λύσεις, η διαρκής επικαιροποίηση των γνώσεων, των υπηρεσιών και των δεξιοτήτων του προσωπικού μας, η εξατομικευμένη εξυπηρέτηση και οι ισχυρές σχέσεις με τους συνεργάτες και τους πελάτες μας.

Στο πλαίσιο διασφάλισης των παραπάνω αξιών μας, αναζητούμε να ενισχύσουμε την ομάδα μας με Τεχνικό-Συντηρητή.

Καθήκοντα:

  • Άμεση επίλυση προβλημάτων / βλαβών
  • Καθημερινή παρακολούθηση εκκρεμοτήτων συντήρησης / βλαβών
  • Συνεργασία με τον Τεχνικό Διευθυντή για τον προγραμματισμό εργασιών και την διαχείριση ανταλλακτικών και εξωτερικών συνεργείων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος τεχνικής σχολής ΙΕΚ / τεχνικού λυκείου με κατεύθυνση Ηλεκτρολογίας - Μηχανολογίας - Συστήματα Αυτοματισμού
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση.
  • Βασική γνώση για επισκευές βλαβών μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Βασική γνώση για επεμβάσεις σε κτιριακές εγκαταστάσεις
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις
  • Ικανότητα επικοινωνίας, συνέπεια και επαγγελματισμός

Ικανότητες:

  • Επαγγελματική συμπεριφορά και εργατικότητα με διάθεση για συνεχή βελτίωση
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Ικανότητα διαχείρισης προβλημάτων
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές ταυτόχρονες καταστάσεις

Παροχές

H εταιρία προσφέρει:
  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.
  • Ανταγωνιστικές απολαβές
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον