Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/2/2020

Πωλητές/τριες Καταστημάτων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η MSPS παρέχει υπηρεσίες στην εταιρεία ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ για την προώθηση και πώληση σε καταστήματα IQOS, ενός νέου καινοτόμου προϊόντος, και σε αυτό το πλαίσιο αναζητά άτομα με πάθος και όρεξη για εργασία, για πλήρη ή μερική απασχόληση αορίστου χρόνου στο δίκτυο των εν λόγω συνεργαζόμενων καταστημάτων στην Αθήνα.

Περιγραφή Θέσης:

 Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
 Συνεχής προώθηση & υποστήριξη πωλήσεων
 Ενημέρωση και ποιοτική επικοινωνία για τα προϊόντα της εταιρίας
 Ικανότητα να επικοινωνεί στην Ελληνική και στην Αγγλική γλώσσα

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:

 Απόφοιτοι ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
 Προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών σε κατάστημα λιανικής
 Πολύ καλή γνώση αγγλικών
 ∆υναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
 Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και κατανόηση των καταναλωτών
 Ικανότητα να δουλεύουν αποτελεσματικά σε ένα ομαδικό περιβάλλον και να παρέχουν εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών
 Οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες
 Ακεραιότητα και υπευθυνότητα

Παροχές

Γιατί να δουλέψεις σε εμάς?

Πιστεύουμε στους ανθρώπους. Στόχος μας είναι να παρέχουμε τις καλύτερες πιθανές υπηρεσίες στους καταναλωτές γι’ αυτό και θέλουμε ανθρώπους με όρεξη και πάθος για δουλειά.

Θέτουμε υψηλούς στόχους. Είμαστε αρωγοί της αλλαγής, προσφέροντας την απόλυτη εμπειρία, προσθέτοντας αξία στους καταναλωτές καθώς και στους συνεργάτες μας.

Παρέχουμε ένα ελκυστικό πακέτο αποδοχών, προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης σε ένα άριστο περιβάλλον εργασίας και συνεχής εκπαίδευση