Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/03/2019

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

H MASTER PLUS hr, για λογαριασμό πελατών της, πρατηρίων καυσίμων στην ευρύτερη περιοχή του Νομού Θεσσαλονίκης (Ανατολικά και Δυτικά),

αναζητά 3 (τρία) άτομα για τη θέση:

Υπάλληλος πρατηρίου καυσίμων

Για την κάλυψη της θέσης θα προτιμηθούν οι υποψήφιοι που διαθέτουν δίπλωμα οδήγησης, καθώς και μεταφορικό μέσο.

Περιγραφή Θέσης

  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Χειρισμός αντλίας.
  • Έλεγχος ελαστικών.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη σχετική προϋπηρεσία σε πρατήριο καυσίμων.
  • Γνώση αγγλικών.
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ και λογισμικών.
  • Ευγενική και επαγγελματική παρουσία.
  • Διάθεση για εργασία.
  • Ηλικία έως 40 ετών.

Παροχές

  • Ικανοποιητική αμοιβή.
  • Ασφάλιση.
  • Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.