Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/01/2023

Μηχανικός Η/Υ - Πληροφορικής ή Μηχανικός Τηλεπικοινωνιών

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Ζητείται, από ανώνυμη εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο της Ράδιο-τηλεόρασης και των τηλεπικοινωνιών, Μηχανικός Η/Υ-Πληροφορικής ή Μηχανικός Τηλεπικοινωνιών.

Αρμοδιότητες

  • Τεχνική υποστήριξη εξοπλισμού
  • Συμμετοχή σε εκτέλεση έργων.
  • Υποστήριξη λύσεων σε όλα τα επίπεδα, προετοιμασία, παρουσίαση, υλοποίηση.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (Πτυχίο)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Επιθυμητά προσόντα

  • Καλή γνώση δικτύων, λειτουργικών συστημάτων (Windows Server, Linux) και VM
  • Καλή γνώση πακέτου Εφαρμογών γραφείου Microsoft (Word, Excel)
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει
  • Εγγυημένο πακέτο αμοιβών
  • Εκπαίδευση από τις κατασκευάστριες εταιρείες
  • Προοπτική επαγγελματικής εξέλιξης σε κορυφαίο τεχνολογικό κλάδο