ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΟΛΟΣ ΘΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΚΑΒΑΛΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Γεωπόνος Τεχνολογίας Τροφίμων

Κατηγορία: Μηχανικοί - Τεχνικοί - Επιστήμες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΙΩΝΙΑ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Από εταιρία επεξεργασίας τροφίμων στην Ιωνία Θεσσαλονίκης, ζητείται Γεωπόνος τεχνολογίας τροφίμων στο τμήμα ποιοτικού ελέγχου.

Οι αρμοδιότητες της θέσης εργασίας είναι:

  • Ποιοτικός έλεγχος παραγωγής και κρίσιμων σημείων ελέγχου
  • Διεξαγωγή δειγματοληψιών και εργαστηριακών αναλύσεων
  • Έλεγχος εισερχομένων και τελικών προϊόντων
  • Τήρηση διαδικασιών σύμφωνα με τα πρότυπα των συστημάτων IFS, BRC, BIO
  • Συμμετοχή στην έρευνα και ανάπτυξη νέων προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο επιστήμης και τεχνολογίας τροφίμων ή συναφές
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Άριστη γνώση Η/Υ, ιδιαίτερα συστήματα word και excel
  • Προϋπηρεσία σε τμήμα ποιοτικού ελέγχου θα ληφθεί υπόψη υπέρ της αξιολόγησης
  • Υπευθυνότητα, προθυμία και καλό πνεύμα συνεργασίας
  • Δυνατότητα αυτόνομης μετακίνησης στην εργασία

Παροχές

  • Μόνιμη θέση πλήρους απασχόλησης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Επιπλέον ιδιωτική ασφάλιση
  • Πρωϊνό και όχι κυλιόμενο ωράριο εργασίας
  • Άμεση πρόσληψη