Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/11/2022

Trainers

Ομορφιά, Περιποίηση - Fitness

Πόλη ΧΑΛΑΝΔΡΙ, ΓΛΥΦΑΔΑ, ΑΧΑΡΝΕΣ, ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η εταιρεία 20 Minutes Fitness®, η 1η αλυσίδα EMS στην Ελλάδα, αναπτύσσεται και αναζητά Τrainers για τα υποκαταστήματά της  (Αχαρνές, Περιστέρι, Χαλάνδρι, Γλυφάδα, Πειραιάς). Ιδανικοί υποψήφιοι, όσοι αγαπούν τον αθλητισμό, την ευεξία και ενδιαφέρονται να διαδώσουν την τεχνολογία του EMS, προάγοντας την υγεία και την καλή φυσική κατάσταση, με την πλέον προηγμένη μέθοδο της ηλεκτρομυοδιέγερσης.

Κύρια καθήκοντα:

  • Εκγύμναση και καθοδήγηση του ασκούμενου μέσω του εξοπλισμού Miha Bodytec
  • Ενημέρωση υποψήφιων πελατών για την μέθοδο εκγύμνασης
  • Καταχώρηση δεδομένων στο πληροφοριακό σύστημα της εταιρείας (CRM) μετά από κάθε προπόνηση
  • Φροντίδα μηχανημάτων και εξοπλισμού
  • Διατήρηση υγιεινής του χώρου εκγύμνασης και των αποδυτηρίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος τμήματος Τ.Ε.Φ.Α.Α. ή αντίστοιχης ιδιωτικής σχολής
  • Προϋπηρεσία σε θέση εκγύμνασης, φυσικοθεραπείας ή σε αντίστοιχες wellness υπηρεσίες
  • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών ή/και προώθηση αθλητικών προϊόντων/υπηρεσιών θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Αγάπη για το fitness & την ευεξία

Παροχές

  • Προσφέρεται αμοιβή 700€ & Bonus για πλήρη πενθήμερη απασχόληση (8ωρο)
  • Δυνατότητα για part-time απασχόληση (4ωρη πρωϊνή ή απογευματινή βάρδια)
  • Ασφάλιση
  • Εκπαίδευση στην τεχνολογία του EMS και στο χειρισμό της προπονητικής μονάδας Μiha Bodytec
  • Συνεχής ανάπτυξη γνώσεων και δεξιοτήτων
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον, με προοπτικές εργασιακής ανέλιξης
Παρακαλώ αποστείλετε ενημερωμένο βιογραφικό σημείωμα με επισυναπτόμενη φωτογραφία.