Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/10/2019

Boutique Coffee Specialist (έδρα Πάτρα)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΑΤΡΑ | ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. Η Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρείας στον κλάδο του τρόφιμου, αναζητά (1) άτομο για την στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης:

• Υποδοχή πελατών στο κατάστημα και διερεύνηση των αναγκών τους

• Προώθηση των προϊόντων της εταιρείας

• Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών

• Διαχείριση ταμείου

• Χειρισμός και καταχώρηση παραγγελιών στο σύστημα

• Παρακολούθηση των αποθεμάτων και φροντίδα για τον σωστό ανεφοδιασμό

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος/η ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ

• Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός (1) έτους σε αντίστοιχη θέση στον χώρο του λιανικού εμπορίου

• Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας

• Βασική γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας

• Ευχάριστη προσωπικότητα

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον