Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/09/2020

Τεχνολόγος Τροφίμων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ | ΚΑΒΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Τεχνολόγος Τροφίμων / Χημικός για το τμήμα διασφάλισης ποιότητας από βιομηχανία κατεψυγμένων προϊόντων ζύμης στην περιοχή της Ελευθερούπολης Καβάλας.

Καθήκοντα

  • Ποιοτικός έλεγχος τελικών προϊόντων
  • Ποιοτικός έλεγχος πρώτων υλών
  • Τήρηση αρχείων ISO, IFS, BRC
  • Έλεγχος υπευθύνου βάρδιας παραγωγής
  • Μικροβιολογικές αναλύσεις

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη γνώση συστημάτων διασφάλισης ποιότητας (ISO, IFS, BRC)
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Επιθυμητή γνώση της Γερμανικής Γλώσσας
  • Γνώση μικροβιολογικών αναλύσεων εργαστηρίου (εσωτερικό εργαστήριο)
  • Επικοινωνιακός/η
  • Δυνατότητα άμεσης μετεγκατάστασης στην έδρα της εταιρείας
  • Δυνατότητα μετακίνησης προς την εταιρεία

Η θέση θα καλυφθεί άμεσα

Παροχές

  • Πλήρης ασφάλιση
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Δωρεάν σεμινάρια και απόκτηση πιστοποίησης παρακολούθησης
  • Bonus αποδοτικότητας
  • Ωράριο εργασίας ευέλικτο (κατόπιν συνεννόησης)

Η εταιρεία σε περίπτωση μετεγκατάστασης θα βοηθήσει στην εύρεση κατοικίας.