Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/10/2020

Γραμματέα Διοίκησης για το γραφείο του Διευθύνοντος Συμβούλου (CEO) - Απαραίτητη γνώση Ρωσικής Γλώσσας

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία Συμβούλων – Αντιπροσωπειών αναζητά Γραμματέα Διοίκησης για το γραφείο του Διευθύνοντος Συμβούλου (CEO)

Πόλη εργασίας: Θεσσαλονίκη

Η θέση αναφέρεται στον CEO και συνεργάζεται με τις λοιπές διευθύνσεις της εταιρείας, με στόχο την παροχή της απαιτούμενης διοικητικής και γραμματειακής υποστήριξης στον CEO κατά την άσκηση των καθηκόντων του.

Καθήκοντα:

  • Οργάνωση της εσωτερικής και εξωτερικής επικοινωνίας του CEO
  • Παρακολούθηση εκκρεμοτήτων σύμφωνα με τις οδηγίες του CEO
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Διοργάνωση συναντήσεων και τήρηση πρακτικών
  • Διατήρηση φυσικών και ηλεκτρονικών αρχείων
  • Οργάνωση ταξιδιών και εταιρικών εκδηλώσεων
  • Προετοιμασία παρουσιάσεων
  • Υποδοχή επισκεπτών του CEO και διαχείριση αιτημάτων επίσκεψης

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:

  • Κάτοχος πτυχίου ανώτατης ή ανώτερης εκπαίδευσης
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση της ρωσικής γλώσσας
  • Καλή γνώση άλλης ξένης γλώσσας θα εκτιμηθεί
  • Πλήρης εξοικείωση στη χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

Δεξιότητες υποψηφίου:

  • Αποτελεσματική διαχείριση προτεραιοτήτων
  • Δυνατότητα διαχείρισης πολλαπλών θεμάτων
  • Άνεση στην επικοινωνία και στις δημόσιες σχέσεις
  • Αφοσίωση στην εκπλήρωση των καθηκόντων που προκύπτουν λόγω θέσης με υπευθυνότητα, τήρηση των προθεσμιών και των καθημερινών αναγκών της εταιρείας
  • Τήρηση υψηλού επιπέδου εμπιστευτικότητας
  • Υπευθυνότητα, εχεμύθεια και διακριτικότητα
  • Να λειτουργεί μέσα στην εταιρεία ως πρότυπο, να διαθέτει ευγένεια και να είναι προσιτός/ή στους πελάτες και τους συναδέλφους
  • Να διαθέτει πάντα ενημέρωση τεχνικά και να εφαρμόζει νέες γνώσεις στην εργασία

Παροχές

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αναπτυσσόμενο περιβάλλον

Παρακαλούνται, οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μόνο αν πληρούν τις προδιαγραφές και θα το συνοδεύουν με πρόσφατη φωτογραφία.