Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/2/2022

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΙΓΑΛΕΩ,ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Όμιλος εταιρειών που δραστηριοποιείται στο χώρο της υγείας ζητά να προσλάβει Υπάλληλο Γραμματειακή Υποστήριξη.

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και εισερχόμενης-εξερχόμενης αλληλογραφίας
  • Αρχειοθέτηση
  • Να εκτιμά με αντικειμενικότητα και να θέτει σωστές προτεραιότητες
  • Συνδετικός κρίκος για την εύρυθμη λειτουργία των τμημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ/ ΤΕΙ/ Κολεγίου / ΙΕΚ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 3 χρόνια
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (microsoft office)
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης με έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Δυναμισμός και ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες

Παροχές

  • Ικανοποιητικές αποδοχές με προοπτική
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον