Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/11/2022

Call center Support agent

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται άτομο για το τμήμα υποστήριξης του τηλεφωνικού μας κέντρου .

Αν θέλεις να γίνεις μέλος μιας ομάδας που αντιμετωπίζεις καθημερινές προκλήσεις , αν σου αρέσει η επαφή με τον πελάτη και είσαι άνθρωπος

της υπομονής , τότε το τμήμα support είναι αυτό που σου ταιριάζει !!!

Συνοπτικές αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση εισερχόμενων κλήσεων που αφορούν υπάρχοντες πελάτες με σκοπό τη επίλυση τυχόν προβλημάτων που προκύπτουν στις παραγγελίες τους (ελαττωματικά προιοντα , κλπ).
  • Σωστή τήρηση των προβλεπόμενων διαδικασιών .
  • Διαπραγμάτευση με δυσαρεστημένους πελάτες ώστε να βρεθεί η καλύτερη δυνατή λύση στο ενδεχόμενο πρόβλημα .
  • Διατήρηση αρχείου και καταγραφή όλων των cases.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αγγλικά
  • Υπομονή και αντοχή σε συνθήκες πίεσης
  • Μεθοδική σκέψη
  • Πολύ καλή γνώση της χρήσης ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Εξοικείωση με το internet και τις σύγχρονες τεχνολογίες
  • Οργανωτικός χαρακτήρας
  • Δυνατότητα διαχείρισης πολλαπλών εργασιών θέτοντας σωστές προτεραιότητες
  • Ομαδικότητα και ικανότητα αντίληψης της ορθής λύσης σε κάθε περίπτωση
  • Διάθεση ανάληψης ευθύνης

Παροχές

  • Μοντέρνο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Σταθερό ωράριο πενθήμερης εργασίας
  • Βασικός μισθός - ασφάλιση