ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΜΥΚΟΝΟΣ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΒΑΛΑ ΘΑΣΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Διαχειριστής E-shop

Κατηγορία: Πληροφορική - Προγραμματιστές
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΣΕΡΡΕΣ
Περιοχή: ΣΕΡΡΕΣ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Διαχειριστής E-shop από μεγάλη εταιρεία των Σερρών.

Αρμοδιότητες

1. Διαχείριση κωδικών και προϊόντων

  • τιμές, φωτογραφίες, κατηγοριοποίηση
  • προσθήκη νέων προϊόντων και συνεχής επικαιροποίηση

2. Μέτρηση πωλήσεων και επισκεψιμότητας
3. Διαχείριση παραγγελιών μέσω Skroutz
4. Έλεγχος διαθεσιμότητας προϊόντων
5. Δημιουργία συνθηκών για αύξηση επισκεψιμότητας
6. Συνεργασία κανάλια marketing (πχ social media)
7. Διαχείριση newsletter

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα
  • Εργασιακή εμπειρία ως Διαχειριστής e-shop
  • Γνώση και εξοικείωση με την πλατφόρμα WooCommerce
Επιθυμητά προσόντα
  • Πτυχίο σχετικό με Πληροφορική
  • Γνώση και διαχείριση Social Media (Facebook, Instagram, Pinterest κ.ά.)
  • Γνώση Google Ads / Facebook Ads
  • Γνώση Γραφιστικών Προγραμμάτων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!