Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/02/2020

Μηχανικός Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

ΑΕ παραγωγής χρωμάτων , χημικών δόμησης & βιομηχανικών με έδρα Θεσσαλονίκη ζητά Υπέυθυνο Πωλήσεων

Περιγραφή Θέσης

  • Επαφή με τεχνικές εταιρίες για την παρουσίαση των προϊόντων
  • Περαιτέρω διεύρυνση του πελατολογίου στην περιοχή ευθύνης.
  • Προετοιμασία προσφορών .
  • Παρακολούθηση των εξελίξεων της αγοράς και δημιουργία σχετικών αναφορών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων B2B.
  • Εμπειρία στον κατασκευαστικό τομέα.
  • Γνώση δομικών υλικών και κατασκευαστικών λύσεων
  • Ενθουσιασμό και διάθεση για συνεχή μάθηση και εξέλιξη.
  • Εξαιρετική ικανότητα διαπροσωπικής επικοινωνίας και συνεργασίας με συναδέλφους και πελάτες.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Ικανότητα επικοινωνίας, μεθοδικότητα καθώς και δυνατότητα επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Bonus βάσει στόχων.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο & κινητό τηλέφωνο