Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/03/2023

Στέλεχος Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΖΑΚΥΝΘΟΣ

Η MSPS, εταιρεία ολοκληρωμένων υπηρεσιών Marketing & Πωλήσεων, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εταιρείας στον κλάδο των τροφίμων:

Στέλεχος Πωλήσεων με έδρα την Ζάκυνθο,
 για αορίστου χρόνου πλήρη απασχόληση

Πρόγραμμα εργασίας: 8:30-16:30, Δευτέρα – Παρασκευή

Περισσότερες πληροφορίες: Η θέση αφορά μόνιμη απασχόληση στην Ζάκυνθο. Δεν υπάρχουν ταξίδια με διανυκτέρευση εκτός έδρας.

Αρμοδιότητες:

  • Επίβλεψη της συνολικής παρουσίασης των προϊόντων στο δίκτυο συνεργατών μας
  • Ποιοτική επικοινωνία με τους συνεργάτες
  • Παραγγελιοληψία, πώληση & διεύρυνση κωδικολογίου στα σημεία ευθύνης
  • Παροχή συνεχούς προώθησης & υποστήριξης των πωλήσεων
  • Συμπλήρωση αναφοράς κατά την επίσκεψη στα σημεία ευθύνης
  • Επικοινωνία με τους υπεύθυνους των καταστημάτων για τη διασφάλιση της καλύτερης δυνατής προβολής των προϊόντων της εταιρείας
  • Έμπρακτη ενασχόληση με το στήσιμο ή/και το γέμισμα των χώρων και παρακολούθηση ελλείψεων

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/Η ιδανικός/ή υποψήφιος/α θα πρέπει να διαθέτει:
  • Πτυχίο ΙΕΚ/TEI/ΑΕΙ
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος σε πωλήσεις καταναλωτικών προϊόντων (επιθυμητή)
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Δημιουργικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητες αποτελεσματικής επικοινωνίας, αναλυτικής σκέψης
  • Άδεια οδήγησης ΙΧ (απαραίτητο)

Παροχές

Προσφέρουμε:
  • Αορίστου Χρόνου Απασχόληση
  • Ασφάλιση ΙΚΑ
  • Πολύ καλός μηνιαίος μισθός (αρκετά πάνω από τον Μ.Ο. της αγοράς) & bonus πωλήσεων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Ευχάριστο & Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Μεγάλες δυνατότητες εξέλιξης