Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ΑΕΙ - Μηχανολόγος Μηχανικός ΑΕΙ

Κατηγορία: Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΘΕΡΜΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Μελετητική εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη και εξειδίκευση στις μελέτες ενεργειακών αναβαθμίσεων, ζητά να προσλάβει έναν Ηλεκτρολόγο Μηχανικό ΑΕΙ και έναν Μηχανολόγο Μηχανικό ΑΕΙ με τριετή τουλάχιστον εμπειρία.

Θέση πλήρους απασχόλησης

Περιγραφή Θέσης - Καθήκοντα:
  • Εκπόνηση ενεργειακών, ηλεκτρολογικών - μηχανολογικών, φωτοτεχνικών μελετών - μελετών Α.Π.Ε.(φωτοβολταϊκά, βιομάζα, ΣΗΘΥΑ κ.α.)
  • Ενεργειακοί έλεγχοι

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τριετή προϋπηρεσία
  • Επιθυμητή γνώση Dialux, Relux
  • Πολύ καλή γνώση Autocad - Microsoft Office
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Επιιθυμητή hands-on εμπειρία, ειδικά για την εκτέλεση ενεργαικών μετρήσεων, αν απαιτηθεί
  • Άδεια οδήγησης Β' κατηγορίας

Παροχές

  • Πλήρες πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας