Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/05/2017

Πωλητές/ τριες Καινοτόμου Προϊόντος (Καρδίτσα) (Κωδ.θέσης 722/72514)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των καπνικών προϊόντων, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων στην Βόρεια Ελλάδα:

Πωλητές/ τριες Καινοτόμου Προϊόντος (Καρδίτσα)

Αν θέλεις να γίνεις μέρος ενός συναρπαστικού ταξιδιού, μιας μοναδικής αποστολής, και μιας ξεχωριστής ομάδας τότε κοιτάς στο σωστό σημείο. Ψάχνουμε για δυναμικές προσωπικότητες που θέλουν να αναπτύσσονται, να σκέφτονται, να ονειρεύονται και να δημιουργούν με πάθος. Θέλεις να γίνεις και εσύ μέλος αυτής της ομάδας που αναπτύσσεται δυναμικά σε όλη την Ελλάδα; Στείλε το βιογραφικό σου! Γίνε κομμάτι μιας καινοτόμου ομάδας and Feel the Heat!

Περιγραφή Θέσης

•       Ενημέρωση δυνητικών πελατών, επίδειξη και πώληση του νέου προϊόντος

•       Ανάπτυξη και αξιοποίηση δικτύου επαφών με σκοπό την αύξηση των πωλήσεων

•       Προτάσεις βελτιστοποίησης ενεργειών προώθησης

Απαραίτητα Προσόντα

•       Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών

•       Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα

•       Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και κατανόηση των καταναλωτών

•       Ομαδικό πνεύμα και πάθος για την επίτευξη αποτελεσμάτων

•       Ακεραιότητα και υπευθυνότητα

•       Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

 •       Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών που περιλαμβάνει σταθερό μηνιαίο μισθό, εταιρικό αυτοκίνητο, καύσιμα και εταιρικό τηλέφωνο

•       Εκπαίδευση, συνεχής ενημέρωση και παροχή εργαλείων για αποτελεσματική απόδοση