Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/12/2015

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία με πολύχρονη παρουσία στον κλάδο των συστημάτων ιατρικών αερίων, έχοντας διεθνώς ανεπτυγμένο δίκτυο διανομής σε πάνω από 60 χώρες, αναζητά Στέλεχος Εμπορικής Διεύθυνσης.

Βασικές αρμοδιότητες

- Σύνταξη και υποβολή φακέλων για διαγωνισμούς Ελληνικού Δημοσίου καθώς και παρακολούθηση τους

- Μόνιμη επικουρία στις πωλήσεις εσωτερικού

- Επικουρία στην εκτέλεση και διεκπεραίωση εξαγωγών (back office)

- Επικουρία στη διαδικασία δημιουργίας έντυπου ή ηλεκτρονικού υλικού marketing

Απαραίτητα Προσόντα

 Προφίλ υποψηφίου

- Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ κατά προτίμηση Οικονομικής ή Νομικής Κατεύθυνσης

- Αποδεδειγμένη εμπειρία στην υποβολή φακέλων για  διαγωνισμούς Ελληνικού Δημοσίου

- Άριστη γνώση Αγγλικών (επιπλέον γλώσσα θα εκτιμηθεί)

- Δυνατότητα ταξιδιών

- Ηλικία 23 έως 32 ετών

Δεξιότητες υποψηφίου

- Επικοινωνιακές δεξιότητες

- Ευγένεια και Επαγγελματισμός

- Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καταστάσεων

Παροχές

 Η εταιρεία προσφέρει

- Άριστο περιβάλλον εργασίας και πνεύμα συνεργασίας

- Προοπτικές εξέλιξης